Ankara Bloggerlar Buluşması...

Uzun zamandır niye Ankara daki bloglar buluşmuyor diye düşünürken bir ay içinde iki kez etkinlik olması bu düşüncemi unutturdu gitti. Ebrunun Mutfağından bloğunun güzel sahibesi Sevgili Ebrunun organizasyonu tek kelimeyle harikaydı. Bahçeli Livada buluştuk. İlk andan itibaren sıcak geçen buluşmamıza ayrıca blogger arkadaşımız Nurşen in değerli eşi NLP eğitimiyle katkıda bulundu. Kendisine buradan bir kez daha teşekkürler.Katılan değerli bloggerları fotoğrafların sonunda yayınlayacağım, hepsini tek tek ziyaret edin derim çünkü hepsi ayrı ayrı çok değerli ve çookk becerikli.
Ebru ya buradan sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Günün sonunda ki yaşadığı yorgunluğa rağmen gülen yüzünü eksik etmeyen bu maharetli bloggerı mutlaka izleyin.Tekrar teşekkürler Ebrucum eline emeğine sağlık.

İşte bu güzel buluşmadan kareler ve katkıda bulunanlar,Bir çok büyük firmanın dahil olduğu buluşma denememiz için gönderilen ürünlerle doldu taştı:))

 
DR. OETGER bütün lezzetiyle bizimleydi. Günlük hayatta mutfağımdan eksik etmediğim markanın ürünlerini tek tek tekrar deneyimleyip mutlaka buradan paylaşacağım. 
Pınar yılların deneyimiyle böyle bir günde bizi yalnız bırakmadı. Özellikle peynirlerinden asla vazgeçemediğimi şiddetle belirtmek isterim:)) 
Yuva maya biz lezzet aşıkları için enfes ürünler göndermiş ne güzel etmiş:)) 
Bağdat baharat yemeklerimizi taçlandırdığı gibi günümüze de keyif kattı.

 
Polonez benim için kahvaltı sofrası demek aile demek. Enfes ürünlerini sürekli tükettiğim için kefilliğimi yinelemek isterim:))

 
Şifa kaynağı bitkilerin şifa kaynağı üreticisi Doğadan da bizi yalnız bırakmayanlardan.

Keramika günümüze renk kattı. Rengarek seramikleri ile eşlik eden marka hepimizin yüzünü güldürdü. Benim payıma da bu güzel tabaklar düştü:)) 
Soft Bowl bizler için kalp şekilli silikon kek kalıbı göndermiş:)) 
3M bizle için birbirinden kıymetli ürünler göndermiş. Her biri kullanım alanı oldukça geniş ve son derece gerekli. Bu kadar ince düşünüldüğümüzü hissettiren bu zarif firma güne damgasını vuranlardan.

 
Acerler bize soslar,kremalar, ve pastacılık malzemeleriyle eşlik etti.
 
Geldik bizi ağırlayan Livanın bize yaptığı ikramlara,vee son olarak bu organizasyonda beraber olduğum değerli bloggerlar;

 
 
www.nursen-yemek.blogspot.com
www.evperisi.blogspot.com
www.reyhankokulu.blogspot.com
www.istezeynep.blogspot.com
www.yesilsalata.com
www.yasamintakendisi.blogspot.com
www.sibelinhobidunyasi.blogspot.com
www.sihirlioklava.blogspot.com
www.oruk.blogcu.com
www.doludolumutfak.blogspot.com
www.canlimutfak.blogspot.com
www.ciceklimutfagim.blogspot.com
www.sibelintarifdefteri.blogspot.com
www.nerimaninmutfagi.blogcu.com
www.tatlıdantuzluyahersey.blogspot.com


5 yorum:

 1. cook guzel bir gundu.. yeni arkadaşları tanıdığıma ve sizlerle tekrar buluştuğuma cook memnun oldum.. tekrar görüşmek dileğiyle..

  sevgiler...

  YanıtlaSil
 2. aynı duygularla en kısa zamanda görüşmek üzere diyorum:))sevgilerr

  YanıtlaSil
 3. Cok guzel bir gun gecirmissiniz :)

  Bloguma beklerim

  cupcakekokulumutfak.blogspot.com

  YanıtlaSil
 4. Sevgili Julia bloğun harika herkese tavsiye edicem:))Bir sonraki buluşmada tanışmak dileği ile.Sevgiler,

  YanıtlaSil
 5. en kisa zamansa tekrar bulusmak dilegiyle;))opuldun canim.ben hala yazamadim yazimi.bilgisayar bozuldu:((bir an once ben de o guzel gunu blogumda yazmak istiyorum:(

  YanıtlaSil