Gülmeye Doyamayacağınız Leziz Bir VideoBu blogda birbirinden doyurucu tariflere yer veriyorum, ama bu videoyu izlemeye doyamadım. Günün menüsünde leziz atıştırmalıklar değil, leziz atışmalar var!

Dünürlerin birbirini çekememesini konu alan Vanish’in yeni videosunda, eğlenceli atışmalara yer veriliyor. İğneleyici laflarla birbirlerine göndermeler yapan, kıskanç mimikleri ve oyunculuğuyla beni hayrete düşüren bu iki dünürü, yukarıdaki videoda izlemenizi tavsiye ediyorum. Gününüze biraz lezzet katmak istiyorsanız, bence siz de mutlaka görmelisiniz.

Üstelik Vanish’in Facebook hayran sayfasında, bu video ile bağlantılı bir aplikasyon da yer alıyor. http://bit.ly/omurbiterdunurgitmez adresine giderek ileride nasıl bir dünür olacağınızı öğrenebilir, pespembe bir çamaşır makinesi kazanma şansı yakalayabilirsiniz!

Bir bumads advertorial içeriğidir.

2 yorum:

  1. Sevgili Ceyda,blogunda yer verdiğin lezzetli tariflerin devamını bekliyoruz ve istiyoruz.Umarım en kısa sürede tatmak nasip olur .:)) Bu arada bu video pek komikmiş.

    YanıtlaSil
  2. Sevgili Zerrin dileklerin ve söylediklerin için çok teşekkürler.Video konusuna gelince bendeçok sevdim ve çok güldüm.Sevgilerr

    YanıtlaSil